Srbské pivo

Dogma Hope
Dogma Hope
Skladem
169 Kč

Vždycky je naděje! Šťavnatá zakalená čtrnáctka s tropickým aroma, výraznou chmelovou chutí a přidanou hodnotou. Vařeno během karantény v beznadějných časech jako symbol naděje.

Kód: DGM003
Dogma SMASH Citra
99 Kč

Single Malt & Single Hop Citra Šťavnatá a sladká jedenáctka s tropickými tóny, chmelená jedním z nejoblíbenějších chmelů vůbec. Ovocná, lehká a osvěžující.

Kód: DGM010
Dogma Cossack's Whip
169 Kč

Jako když bičem mrská. Tak snadno vás ovládne tenhle ebenově černý imperial stout s výraznou sladovou chutí, kakaovými boby a kardamonem. Pivo, které láme kosti.  

Kód: DGM007
Dogma Crna Krava
155 Kč

Černá kráva Tmavá čtrnáctka s výjimečnou kombinací šesti sladů, tóny kávy a čokolády a plnou mléčnou chutí. Náš srbský miláček.

Kód: DGM006
Dogma Hazy Rocket
Novinka
169 Kč

Vzhůru ke hvězdám Vás vezme tahle zakalená sedmnáctka se speciálním kmenem kvasinek a čtyřnásobnou porcí chmele. Zcela výjimečné pivo s pomerančovými tóny.

Kód: DGM008
Dogma Hoptopod
109 Kč

Chmelové monstrum Výrazná patnáctka s tropicko-květinovým aroma a silnou chmelovou chutí. Netvor, který vás nenechá v klidu. 

Kód: DGM001
Dogma Juice It UP
199 Kč

To má šťávu! Šťavnaté, 19 stupňové pivo plné chutí a vůní tropického ovoce a citrusů, silně chmelené a zjemněné laktózou. Dokonale vyvážené tropické smoothie.

Kód: DGM005
Dogma Miss Quince
149 Kč

Lehká, chutná a voňavá. Taková je tahle světlá dvanáctka s čerstvou kdoulí a šlehačkou. Příjemně vyvážená a jedinečná záležitost.

Kód: DGM004
Dogma Raspberry Mint
109 Kč

Nejlepší parťáci. Malina a máta, to je léty prověřená kombinace chutí, která skvěle funguje. A tu nabízí i tahle dokonale vyvážená třináctka. 

Kód: DGM009
Dogma Soul Sista
109 Kč

Mladší sestra Miss Quince. Zakalená, osvěžující desítka s kdoulí, limetkou a citronovou trávou. Hravá a kyselá.

Kód: DGM012
Dogma Svietonik
89 Kč

Maják Jiskřivá třináctka s chutí manga, pomerančů, grapefruitů a mandarinky, která rozzáří váš den a ukáže vám ten správný směr.

Kód: DGM002
11 položek celkem