Doprava a platba

Možnosti dopravy

Messenger

Jelikož pracujeme s pivy z malých pivovarů, které nejsou nijak ošetřené filtrováním ani pasterací a které jsou zároveň ve většině balené ve skle, jsme nuceni si přepravní společnosti pečlivě vybírat podle spolehlivosti. V současné době spolupracujeme s firmou Messenger, která zaručuje bezpečné dodání skleněných lahví a dodání do druhého dne. Což snižuje nebezpečí rozbití nebo zkažení dodávaných piv. V současné době je možnost přes tuto kurýrní službu objednávat jak lahve, tak plechovky.

Cena přepravy je 160 Kč. Pro větší zásilky (nad 18 velkých lahví nebo nad 36 plechovek, případně kombinace obého) účtujeme 270 Kč. Cena se počítá automaticky, takže v košíku uvidíte hned na čem jste. V každém případě jsou objednávky nad 2000 Kč zdarma.

Zásilkovna

Experimentálně zkoušíme Zásilkovnu, konkrétně doručení na jejich výdejní místa. Aktuálně jde touto metodou posílat pouze plechovky. Cena je 85 Kč bez ohledu na velikost objednávky. Nad 2000 Kč je doprava zdarma. Zásilkovna nám v současné době neumožňuje zasílat balíky větší jak 10 kg. Pokud svou objednávkou tuto hmotnost překročíte, nebude možné ji pro přepravu využít.

Zásilkovnu lze využít i jako přepravce na Slovensko. A opět platí, že jde použít pouze na plechovky. Cena přepravy na Slovensko přes Zásilkovnu činí 99 Kč.

WE|DO

Na Slovensko lze zasílat lahve a plechovky pomocí tohoto přepravce. Přeprava je závislá hlavně na celkové váze objednávky. Objednávky do 10 kg jsou za 260 Kč, od 10 do 20 kg za 289 Kč. Při objednávce nad 2500 Kč je doprava zdarma bez ohledu na váhu.

Osobní odběr

I nadále je možnost vyzvednutí v naší kamenné pivotéce v Jihlavě, případně v Telči. Cena je vždy zdarma.

Možnosti platby

Online platba kartou nebo bankovními tlačítky

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

 

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz. 

Loga banky
 

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

Platba bankovním převodem

Objednávku lze zaplatit i bankovním převodem přímo na náš účet číslo 1137984113/3030, vedený u AirBank.

Platba dobírkou

Platba dobírkou je zpoplatněna 35 Kč do České republiky a 45 Kč na Slovensko. Jak v případě společnosti Messenger, tak i v případě Zásilkovny lze hradit dobírku hotově i kartou.