Neohodnoceno

Tanker Whisk Sour

Pravá esence saunování II.

Osvěžující kyselé pivko s plným zemitým tělem a březovými větvičkami, pro navození té pravé saunové atmosféry. Lehké, svěží, s dřevitými tóny.

Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: TNR002
Značka: Tanker
119 Kč –20 % 95 Kč 215,91 Kč / 1 l
Kategorie: Sour Ale
Materiál obalu: Plech
Země původu: Estonsko
Alkohol: 3,5 %
Objem: 0,44 l
Skladování: Skladujte v chladu do 8 °C
Složení: Voda, slad, chmel, břízové větve
Položka byla vyprodána…
Tanker Whisk Sour
Akce
119 Kč –20 %

Berliner Weisse

Další pivo, které přibližuje atmosféru estonského stylu saunování. Březové větvičky zjemňují kyselost piva a dodávají mu příjemné zemité tóny a rostlinnou svěžest.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jako loď plná řemeslného piva proplouvá estonský pivovar Tanker od roku 2014 mořem craftovým, aby potěšil milovníky vysoce kvalitního piva po celém světě. Jejich cílem bylo přinést na estonský craftový trh diverzitu a vytvořit něco speciálního a výjimečně chutného. Tento cíl se jim rozhodně splnil a nezůstalo jen u Estonska. Tanker byl první estonský pivovar, který si pořídil stáčecí linku a začal svá piva stáčet do plechovek. To zaručilo čerstvost a rychlost dodání, navíc snížení nákladů za přepravu a prodej se tak rychle rozšířil. Dnes je pivovar vysoce ceněný a oblíbený po celém světě a nabízí širokou škálu nejrůznějších pivních druhů, od IPAs přes ležáky až k neotřelým a divokým experimentům. Tanker nyní připlouvá i do naší pivotéky, tak si ho nenechte ujít.