Neohodnoceno

Tanker Red Rain

Rudý déšť.

Divoké, rubínově červené kyselé pivo s černým rybízem je dokonale vyváženou záplavou sladko-kyselých chutí, s lehkou trpkostí na závěr.

Můžeme doručit do:
8.12.2023
Možnosti doručení
Skladem
Kód: TNR022
Značka: Tanker
199 Kč 530,67 Kč / 1 l
Kategorie: Sour Ale
Materiál obalu: Sklo
Země původu: Estonsko
Alkohol: 7 %
Objem: 0,375 l
Skladování: Skladujte v chladu do 8 °C
Složení: Voda, ječný slad, pšeničný slad, chmel, černý rybíz
Tanker Red Rain
Akce

Wild Ale

Červený kyseláč, který zrál s domácím černým rybízem. Divoké kvasinky a bobule způsobují vysokou kyselost, která je lahodně vyvážena ovocnou sladkostí, vysokou čerstvostí a lehkou tříslovinou na závěr.

Jako loď plná řemeslného piva proplouvá estonský pivovar Tanker od roku 2014 mořem craftovým, aby potěšil milovníky vysoce kvalitního piva po celém světě. Jejich cílem bylo přinést na estonský craftový trh diverzitu a vytvořit něco speciálního a výjimečně chutného. Tento cíl se jim rozhodně splnil a nezůstalo jen u Estonska. Tanker byl první estonský pivovar, který si pořídil stáčecí linku a začal svá piva stáčet do plechovek. To zaručilo čerstvost a rychlost dodání, navíc snížení nákladů za přepravu a prodej se tak rychle rozšířil. Dnes je pivovar vysoce ceněný a oblíbený po celém světě a nabízí širokou škálu nejrůznějších pivních druhů, od IPAs přes ležáky až k neotřelým a divokým experimentům. Tanker nyní připlouvá i do naší pivotéky, tak si ho nenechte ujít.