Neohodnoceno

Tanker Insouciant

Nonšalantní aronie.

Tmavě karmínové kyselé pivo s velkým množstvím plodů aronie, zrající v sudech po červeném víně. V chuti převládá kyselost a trpkost. 

Můžeme doručit do:
27.2.2024
Možnosti doručení
Skladem
Kód: TNR019
Značka: Tanker
249 Kč
Kategorie: Sour Ale
Materiál obalu: Sklo
Specifikace: Barrel Aged
Země původu: Estonsko
Alkohol: 7,5 %
Objem: 0,375 l
Skladování: Skladujte v chladu do 8 °C
Složení: Voda, ječný slad, pšeničný slad, chmel, plody aronie
Tanker Insouciant
Akce

Sour Ale

Kyselé pivo kvašené divokými kvasinkami a s 300 kg bobulí aronie, zrající 8 měsíců v sudech po červeném víně. V chuti převládá zemitost, kyselost a třísloviny.

Jako loď plná řemeslného piva proplouvá estonský pivovar Tanker od roku 2014 mořem craftovým, aby potěšil milovníky vysoce kvalitního piva po celém světě. Jejich cílem bylo přinést na estonský craftový trh diverzitu a vytvořit něco speciálního a výjimečně chutného. Tento cíl se jim rozhodně splnil a nezůstalo jen u Estonska. Tanker byl první estonský pivovar, který si pořídil stáčecí linku a začal svá piva stáčet do plechovek. To zaručilo čerstvost a rychlost dodání, navíc snížení nákladů za přepravu a prodej se tak rychle rozšířil. Dnes je pivovar vysoce ceněný a oblíbený po celém světě a nabízí širokou škálu nejrůznějších pivních druhů, od IPAs přes ležáky až k neotřelým a divokým experimentům. Tanker nyní připlouvá i do naší pivotéky, tak si ho nenechte ujít.