Neohodnoceno

Tanker Harhama

Noční přelud nebo skutečnost?

Kyselé pivo, které vzniklo během nočních přesčasů sládků pivovaru Tanker. S velkým množstvím černého rybízu a tříslovin. 

Můžeme doručit do:
4.10.2023
Možnosti doručení
Skladem
Kód: TNR007
Značka: Tanker
189 Kč 504 Kč / 1 l
Kategorie: Sour Ale
Materiál obalu: Sklo
Země původu: Estonsko
EPM: 15 %
Alkohol: 6,6 %
Objem: 0,375 l
Skladování: Skladujte v chladu do 8 °C
Složení: Voda, ječný slad, pšeničný slad, chmel, černý rybíz
Tanker Harhama
Akce

Sour Ale

Kyselé pivo kvašené s 20% černého rybízu a zrající více než půl roku. Vzniklo mimo pracovní dobu, během nočních přesčasů sládků a až jeho výjimečná komplexní chuť je přesvědčila, že nejde o žádný noční přelud. Nechte se přesvědčit i vy!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Jako loď plná řemeslného piva proplouvá estonský pivovar Tanker od roku 2014 mořem craftovým, aby potěšil milovníky vysoce kvalitního piva po celém světě. Jejich cílem bylo přinést na estonský craftový trh diverzitu a vytvořit něco speciálního a výjimečně chutného. Tento cíl se jim rozhodně splnil a nezůstalo jen u Estonska. Tanker byl první estonský pivovar, který si pořídil stáčecí linku a začal svá piva stáčet do plechovek. To zaručilo čerstvost a rychlost dodání, navíc snížení nákladů za přepravu a prodej se tak rychle rozšířil. Dnes je pivovar vysoce ceněný a oblíbený po celém světě a nabízí širokou škálu nejrůznějších pivních druhů, od IPAs přes ležáky až k neotřelým a divokým experimentům. Tanker nyní připlouvá i do naší pivotéky, tak si ho nenechte ujít.