Poppels

Švédský pivovar založený v roce 2012 v Mölnlycke díky skupině patnácti pivních nadšenců, kteří měli společný sen; šířit po světě skvělé řemeslné pivo.  To se jim skvěle daří a některá z jejich piv byla vyprodána několik minut po uvedení. Již v roce 2015 rozšiřují výrobu a dosahují maximální varné kapacity a zároveň se jejich pivo dostává do barů a restaurací i mimo oblast Göteborgu.  Ve stejném roce také expandují na norský trh. Po přestěhování do Jonsered se pivovar snaží o organickou výrobu a nyní je největším ekologickým pivovarem ve Švédsku.  Jejich nabídka piv je široká a kvalita vždy vysoká.

KNJ 2818 2
Poppels Belgisk Wit
Skladem (2 ks)
88 Kč

Organická pšenice. Světle zlaté, lehce zakalené, 12° pivo s chutí bylin a koření. I pivo může být bio, tohle má navíc citrusové tóny a koriandr. 

Kód: PPL006
KNJ 2813 2
Poppels IPA
Momentálně nedostupné
88 Kč

Tropická dimenze z nového světa. Zlaté, čiré, 16° pivo. Silně chmelené směsí z nového světa, s tropickými tóny manga a ananasu, s plným sladovým tělem.   

Kód: PPL003
KNJ 2823 2
Poppels Sour Fruit
Momentálně nedostupné
95 Kč

V hlavní roli mango. Zářivě žluté, vášnivě ovocné pivo plné manga a maracuji. Šťavnaté, jemně hořké a kyselé, zkrátka neodolatelné.

Kód: PPL005
3 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem