Neohodnoceno

Best of Zichovec

Zichovecká piva z naší nabídky k pořádné degustaci

Položka byla vyprodána…
Momentálně nedostupné
Kód: SXP012
Značka: Zichovec
1 026 Kč –20 % 821 Kč
Kategorie: Degustační sady
Položka byla vyprodána…
Best of Zichovec
1 026 Kč –20 %

Jeden z nejznámějších a nejprogresivnějších českých řemeslných pivovarů. Díky tomuto setu můžete ochutnat vše od ležáku, přes APY, živoucí memes (DDH NE Kölsch), silně chmelené IPY až po tmavý vánoční stout. Konkrétně dostanete:

1x Krahulík - Sladové, bylinné, kořenité. Lahodný ležák pro ty, co mají rádi klasiku.
1x Fresh Hop Harmonie - Lehce zakalené, 12° pivo. Chmelené čerstvě načesaným chmelem, který v chuti dominuje.. 
1x Fresh SAAZ Special - Jiskřivý světlý ležák z čerstvého chmele s plným sladovým tělem, výraznou hořkostí a bylinným dozníváním. 
1x Sour Passion Fruit - Osvěžující, 12° pivo se zlatou barvou a obilnými tóny. Maracuja a vyšší kyselost způsobují skvělou pitelnost.
1x Dip me into Citra (láhev) - Oranžová, silně zakalená dvacítka s chutí ananasu, mandarinek, broskví a cukrových melounů. Extrémně chmelená a šťavnatá.
1x Brewstock Juice - Zlaté, lehce zakalené, 16° pivo s chutí tropického ovoce a lehce citrusovými tóny. Šťavnaté a jemné.
1x Rajda - Jantarové žitné pivo s chutí tropického ovoce, citrusovými tóny a bylinnou hořkostí. 
1x Rohlíček - Ebenové, 20° pivo s nugátovou a karamelovou chutí. Plné tělo se střední hořkostí a samozřejmě vanilkou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

První myšlenka na založení minipivovaru přišla v roce 2010 a již dva roky poté Ivan Husák založil Rodinný pivovar Zichovec ve stejnojmenné obci. Od roku 2015 zrají zichovecká piva v dubových sudech po víně a již v roce 2016 se z kapacitních důvodů musel pivovar přestěhovat do Loun. V té době převzali vedení pivovaru synové Jan a Ondřej a díky nim se výroba rozšířila o spoustu dalších pivních speciálů, které utvořily nynější tvář pivovaru. Pivovar vaří okolo 60 druhů piv ročně, kromě stálé nabídky mají také sezónní piva a výjimečnou řadu vánočních speciálů, které seženete i v naší pivotéce.